GOJI juice - 750 ml

4 hodnotenia
 
Tip Zväčšiť
 

Obsah: 750 ml

Dostupnosť Do 7 až 8 dní
€15,80 / ks    
Kód tovaru 515
Značka Himalyo (krajina pôvodu Čína)
Kategória Výrobky z cudzokrajných rastlín
 

CHARAKTERISTIKA:

GOJI ORIGINAL 100% juice je tekutina lisovaná z čerstvých plodov kustovnice čínskej. Je skutočným elixírom mladosti, zdravia  a krásy. Šťáva je charakteristická svojou farbou, vôňou a príjemnou chuťou.

GOJI ORIGINAL pochádza z výberových zberov pestovaných v súlade s prírodou. Plody sú ručne zbierané, starostlivo triedené a ihneď za studena lisované a stáčané v ochrannej atmosfére bez konzervácie, prídavných látok a zahusťovadiel. Vďaka tomuto postupu sú v tejto výnimočnej živej šťave zachované všetky antioxidanty, vitamíny a minerály v maximálnej miere. Už 25 ml. tohoto klenotu prírody plne pokryje dennú dávku antioxidantov, vitaminov, minerálov a ďalších zdraviu prospešných látok.

Pre výrobu jedného litra GOJI ORIGINAL je spracovaných 6 kg výberových plodov.

Goji juice je dovávaný v priehladných flašiach 750 ml.

Priemerná denná dávka je 25 ml. Rozvrstvenie džúsu je prirodzený jav živej tekutiny neovplyvnenej zahusťovadlami, preto pred použitím fľašu pretrepte. Uchovávajte v chlade, tme a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Otvorená fľaša môže vydržať v ladničke viac ako 2 mesiace. Doporučujeme konzumáciu do 30 dní po otvorení. Súčasťou balenia je odmerka. Pri dennom užívaní, každé ráno 1 odmerku Vám flaša 750 ml vydrží na mesiac. Nekonzumujte priamo z fľaše. 

Krajina pôvodu:

Čína - provincia Ningxia.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.